Syrovice - rodinný dům 118 m², pozemek 243 m²


Dobrý den, mám tu čest Vám nabídnout tento krásný domek ve velmi žádané obci Syrovice, které se nacházejí pouhých 9 km od okraje Brna.

Dům je dispozičně řešený jako 5 + kk, nabízí celkovou užitnou plochu 118 m2 a velkou výhodou je, že jeden z pokojů se nachází už v přízemí. Dům má dvě koupelny. Ve spodní koupelně je sprchový kout a ve vrchní koupelně vana. Zahrada a obývací pokoj jsou situovány na jižní stranu, díky čemuž získáte ve Vašem obytném prostoru dostatek denního světla. Dominantou celého domu je opravdu krásná kuchyňská linka v rustikálním stylu s obývacím prostorem, kde se určitě budete cítit skvěle. Prostor pod schodištěm Vám poslouží jako spíž na skladování potřeb pro Vaši kuchyni a domácnost. Dům se nachází v klidné a slepé uličce bez provozu aut. Ve druhém nadzemním podlaží naleznete prostornou šatnu, která pojme většinu Vašeho oblečení a vybavení + 3 další pokoje. Každý pokoj nabízí cca 12 m2 plochy. K dispozici získáte ještě půdní prostor, ve kterém můžete skladovat sezónní vybavení.

Pro váš odpočinek máte k dispozici okrasnou zahradu s posezením pod pergolou. V zadní části zahrady je umístěn kvalitní zahradní domek, který hravě pojme Vaše nářadí a nebo jízdní kola.

Celkové náklady na bydlení pro 3 člennou rodinu zde vychází na cca 3 500 Kč/ měsíc. Dům nabízíme včetně většiny vybavení, tak jak jej vidíte na fotografiích. Dům bude pro vás k nastěhování do 5 měsíců od přepisu vlastnického práva. Uvedená cena je celkovou kupní cenou pro prodávajícího a neobsahuje provizi realitní kanceláře. V případě domluvy je možné realizovat i prodej vybavení a zařízení, tak jak jej vidíte na fotografiích.

V případě zájmu o prohlídku a nebo další informace jsem Vám k dispozici.

Cena: 9 999 000 Kč

Odkaz na sreality 

Vložení obsahu z YouTube
Informace o Nemovitosti

Informace o Nemovitosti

Popis Hodnota
Celková cena 9,999,000 Kč
ID zakázky 37860
Aktualizace Dnes
Stavba Cihlová
Stav objektu Novostavba
Poloha domu Řadový
Typ domu Patrový
Užitná plocha 118 m2
Plocha pozemku 243 m2
Plocha zahrady 128 m2
Parkování 2
Voda Dálkový vodovod
Topení Lokální plynové
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V
Doprava Autobus
Komunikace Asfaltová
Energetická náročnost budovy Třída B - Velmi úsporná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky
Ukazatel energetické náročnosti budovy 96,0 kWh/m^2 za rok