Březí, Břeclav

 Prodej stavebního pozemku 603 m²


Prodej stavebního pozemku v malebné obci Březí nedaleko Mikulova!

Máte vizi vlastního domova? Tato nabídka je jako stvořená pro vás! Nabízíme vám jeden ze dvou dostupných stavebních pozemků o rozloze 603 m2, nacházející se v srdci malebné obce Březí, jen kousek od kouzelného města Mikulova.

Vlastnosti pozemku:

Velikost: 603 m2

Uliční šířka: 14,5 metrů

Délka: 50 metrů

Inženýrské sítě na hranici pozemku

Tato ideálně situovaná parcela nabízí neomezený potenciál pro vytvoření vašeho vysněného domova. Dle územního plánu je plocha označena jako SO - plochy smíšené obytné, což znamená široké možnosti využití pro obytné účely. A to není vše – s tímto pozemkem máte volné ruce pro stavbu dvoupodlažního domu dle vašich představ a přání. Maximální zastavitelnost není územním plánem daná. Z pozemku je krásný výhled na vinice.

O obci Březí:

Březí je malebná obec s bohatou historií a vřelým komunitním duchem. Nachází se v blízkosti Mikulova, které je známé nejen pro své vinice a historické památky, ale i pro příjemnou atmosféru. V Březí samotné naleznete klid a pokoj venkovského prostředí, zatímco veškeré potřebné služby jsou dosažitelné během krátkého času.

Okolí:

Kromě jedinečného historického kouzla Mikulova a svatého kopečku nabízí okolí mnoho dalšího. Přírodní krásy jako je Pálava, Vodní dílo Nové mlýny, cyklostezky a vinařské trasy jsou přímo na dosah, nabízející nejen relaxaci, ale i možnost aktivního životního stylu.

Nyní je ten správný čas, abyste si splnili sen o vlastním domově v srdci Moravy. Nechte se okouzlit tímto stavebním pozemkem v obci Březí. Kontaktujte nás a začněte budovat svůj vlastní příběh!

Cena: 2 230 000 Kč 

Odkaz na sreality.cz

Informace o Nemovitosti

Informace o Nemovitosti

Popis Hodnota
Celková cena 2,230,000 Kč
Cena za m² 3,698 Kč
Poznámka k ceně + provize RK
ID zakázky 37795
Aktualizace 02.12.2023
Plocha pozemku 603 m2
Voda Dálkový vodovod
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Elektřina 230V
Doprava Autobus
Komunikace Asfaltová