Modřická, Brno - Přízřenice dům 105 m², pozemek 368 m²


- novostavba rodinného domu se zahradou v Brně

- rekuperace vzduchu ve všech místnostech

- podlahové topení a tepelné čerpadlo

- až 3 parkovací místa

- zelená střecha

Novostavba rodinného domu v Brně se zahradou a přitom na velmi klidném místě v přírodě. Zní to jako nesmysl ? Omyl ! Přijďte se přesvědčit na prohlídce domu.

Nabízíme Vám 1 z celkem 4 domů. Dům je dispozičně řešený jako 4 + kk + špajz a ukládací prostor pod schodištěm. Novostavba nabízí užitnou plochu 105 m2 a pozemek o velikosti 368 m2. Domy se nachází na klidném místě s krásným výhledem do přírody a na nedaleký rybníček.

Obvodové zdivo je realizováno z Porotherm o síle 30 cm a zatepleno polystyrenem o síle 20 cm. O pohodu v letních měsících se Vám bude starat zelená střecha na kterou je již vyřízena dotace. Zelená střecha nejenže prodlužuje životnost střešní folie, ale také perfektně izoluje v létě teplo a v zimě mráz.

V celém domě bude rozvedeno teplovodní podlahové topení napojeno na tepelné čerpadlo, které zaručí úspornost nákladů na vytápění a ohřev teplé vody. O pohodu v domě se Vám bude starat systém rekuperace, který bude odvádět z domu znečištěný vzduch a vhánět ohřátý čerstvý vzduch z venku. Do domu je přiveden optický kabel pro bezproblémové fungování Vašeho internetu.

Velkou předností domu je prosvětlenost všech pokojů a orientace zahrady na ideální jižní stranu. Dům bude připraven na montáž venkovních žaluzií na elektrické ovládání ( samotné žaluzie nejsou v ceně ) , v ceně je zahrnuto oplocení zahrady a vydláždění parkovacích míst.

Ve vzdálenosti do 100 metrů najdete MHD zastávku, která Vás snadno propojí s centrem Brna a školku pro Vaše ratolesti. Nákupní centrum Olympia je vzdálena cca 5 minut cesta autem.

Chcete-li žít v klidném místě obklopeném přírodou a však stále ještě v Brně a mít po ruce všechny služby, které potřebujete, tak je pro Vás tento dům ideální nabídkou. Budu se těšit na prohlídku s Vámi

Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Cena: 12 900 000 Kč

Odkaz na sreality 

Informace o Nemovitosti

Informace o Nemovitosti

Popis Hodnota
Celková cena 12,900,000 Kč
Poznámka k ceně + provize RK
ID zakázky 37590
Aktualizace 10.11.2023
Stavba Cihlová
Stav objektu Novostavba
Poloha domu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Typ domu Patrový
Podlaží 2
Užitná plocha 105 m2
Plocha pozemku 368 m2
Voda Dálkový vodovod
Topení Lokální elektrické
Odpad Jímka
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 400V
Doprava MHD
Komunikace Asfaltová
Energetická náročnost budovy Třída B - Velmi úsporná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky
Ukazatel energetické náročnosti budovy 100,0 kWh/m^2 za rok
Průkaz energetické náročnosti budovy Zobrazit průkaz energetické náročnosti budovy
Vybavení (informace o vybavení chybí)