Klášterní dvůr, Rajhrad - byt 2+kk 98m2


Tento krásný rohový byt se nachází v posledním 6. nadzemním podlaží, má dvě velké terasy - dohromady 31 m2, které jsou orientované na jižní a západní stranu, terasy nabízí úchvatné výhledy do okolí a na západy slunce.

Celková užitná plocha bytu je 62,5 m2 + 31 m2 balkony/terasy + sklad v garáži 5 m2. K bytu nabízíme parkovací stání v podzemní garáži za částku 450 000 Kč.

Bytový dům je z roku 2012, je vybaven krásným oploceným parkem, který bude ve vašem spoluvlastnictví a do kterého mají vstup pouze vlastníci bytu.

Byt je moderně vybaven, rekuperace vzduchu pro váš komfort, alarm, předokenní žaluzie a v neposlední řadě krásná a moderní kuchyňská linka.

V bytě je velmi nápaditě řešen obývací prostor - 27 m2, který kombinuje obývací část, kuchyň s jídelnou a díky vysokému stropu a stylové spací přístavbě i spací část. Prostorné terasy rozšíří Váš prostor směrem ven. Vychutnejte si tak posezení s přáteli, grilování na terase a nebo pití ranní kávy.

V bytě jistě oceníte šatnu - 3,6 m2 a sklad - 5 m2 dole v garáži, které bezpochyby pojmou veškeré vaše vybavení domácnosti.

Díky fotovoltaickým panelům na střeše, zateplení, rekuperaci vzduchu a kvalitní konstrukci se dům nachází v energetické třídě A, výsledkem jsou nízké provozní náklady na bydlení.

Dostupnost do Brna:

Cesta vlakem do centra Brna trvá pouhých 11 minut. Schválně jak dlouho pojedete do centra Brna z Řečkovic a nebo třeba Bohunic ?

Rajhrad nabízí opravdu vše: Tesco, Lékaři, zubaři, hřiště, klášter, park - alej, školy, školka, restaurace, hospoda, cukrárna, tenisové kurty, poštu.

Uvedená kupní cena je bez provize.

Zaujala vás nabídka ? Ozvěte se ještě dnes

Cena: 6 250 000 Kč

Odkaz na sreality 

Vložení obsahu z YouTube
Informace o Nemovitosti

Informace o Nemovitosti

Popis Hodnota
Celková cena 6,250,000 Kč
ID zakázky 37890
Aktualizace Včera
Stavba Cihlová
Stav objektu Novostavba
Vlastnictví Osobní
Podlaží 6. podlaží
Užitná plocha 98 m2
Balkón 31 m2
Sklep 5 m2
Garáž 1
Voda Dálkový vodovod
Topení Ústřední plynové
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Komunikace Asfaltová
Energetická náročnost budovy Třída A - Mimořádně úsporná č. 264/2020 Sb. podle vyhlášky
Ukazatel energetické náročnosti budovy 41,0 kWh/m^2 za rok
Průkaz energetické náročnosti budovy Zobrazit průkaz energetické náročnosti budovy
Vybavení Ano
Výtah Ano